piątek, 27 lutego 2015

Jaka jestem naprawdę :-)

Żeby nie było, że ja tylko chodzę i smęcę. Wręcz przeciwnie, uśmiecham się, szeroko i bez ustanku się uśmiecham. Moim uśmiechem staram się zaklinać rzeczywistość. Korci mnie, żeby wstawić tu moje fotki z chłopakami z zespołu. Tam byłam potwornie zestresowana, ręce mi się trzęsły, słowa więzły w gardle, zdecydowanie nie byłam sobą, ale uśmiechałam się jak zawsze. Na wszystkich zdjęciach gościł mój uśmiech. Ale kiedyś obiecałam sobie, że nigdy na bloga nie będę wstawiała moich własnych zdjęć. Z założenie jest anonimowy. Oczywiście imię i wszystkie wydarzenia są prawdziwe, ale staram się unikać imion innych, nazw miejscowości itd. W sumie to nie wiem dlaczego, ale tak wolę. Są też tu osoby które znają mnie na FB, a tam mam mnóstwo fotek.
A tak swoją drogą to jestem ciekawa jak sobie mnie wyobrażacie??

10 komentarzy:

 1. hm
  jeżeli chodzi o wygląd to w ogóle sobie Ciebie nie wyobrażam
  a jeżeli chdzi o character, to nie widze w Tobie smutasa I narzekacza
  raczej dzielna I konsekwentna osobe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzielna to ja jestem (to tak nie skromnie) bo mimo wszystko żyję i chce mi się żyć, ale konsekwentne to je nie jestem, ma takie zawirowanie, że czasami sam za nimi nie nadążam :-)

   Usuń
 2. Ja też wolę, żeby mój blog był "bez twarzy", ale anonimowości nie zachowałam, niestety. Będąc dziennikarzem na niektórych portalach, redakcja umieszcza część danych osobowych redaktorów w "stopce" redakcyjnej i umrzyj anonimowości. Wujek Google wszystko wyszuka i znajdzie...;/
  A wyobrażam sobie Ciebie jako nie za wysoką, ciepłą, sympatyczną kobietkę...:) Taką w sam raz do przytulania...:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oj uwielbiam się przytulać :-)

   Usuń
 3. maskakropka21 marca 2015 09:53

  Nigdy się nie zastanawiałam, jak wyglądasz. Jakoś nie ma to dla mnie większego znaczenia. Ważne, że jesteś sympatyczną, ciepłą dziewczyną:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z wyglądu też podobno jestem sympatyczna :-)

   Usuń
 4. Ja Cię znam z FB i nie muszę sobie wyobrażać, choć na początku chyba inaczej sobie Ciebie wyobrażałam. Teraz już tyle lat mam Cię na FB że już nawet nie wiem jaki obraz Ciebie miałam wczesniej :)
  http://gosiowe-podworko.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. ja cie widze drobna, ciemna blondynka.
  blisko jestem prawdy czy daleko? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem blondynką, niską, ale niestety nie drobną ...

   Usuń