wtorek, 20 maja 2014

Nasza Miss :-)

Kochani mało mnie tu, a jeszcze do tego będę monotonna.
Bo chciałabym was jeszcze raz poprosić o głosy na moją Kasieńkę.


http://jedyna-taka.pl/miss,8,katarzyna-grobelna.html

 


 Wiem doskonale, ze czasy teraz trudne i nikomu się nie przelewa i każdą złotówkę się ogląda z każdej strony zanim się wyda, a te smsy to 2,46 zeta. Ale tak bardzo chciałabym pomóc jej spełnić marzenie. Znam ją kilka lat, jak się poznałyśmy nie miała jeszcze osiemnastki. Od dziecka boryka się z kalectwem i doskonale sobie radzi. Uśmiech z jej twarzy nigdy nie schodzi. Nie pamiętam, żeby kiedykolwiek narzekała na los. Dziś ma szansę na odrobinę prawdziwej radości, na to żeby los odrobinę wynagrodził jej te lata bolączki. O niczym nigdy bardziej nie marzyła.
 

 Z drugiej strony to bardzo wielka sprawa dla każdej kobiety na wózku. Pokazać światu, że jesteśmy kobietami. Mimo kalectwa, mimo niejednokrotnie zniekształcenia ciała, jesteśmy kobietami. Często obserwowałam wybory miss zdrowych dziewczyn. Od paru lat wybiera się mis publiczności przez semsy i naprawdę masę ludzi tam głosuje nie licząc się z kosztami. W ciągu trwania transmisji dziewczyny zbierają ogrom esmesowych głosów. I tak się zastanawiam dlaczego nam jest tak trudno teraz ludzi namówić na głosy.


  Bo co?? Bo Kasia jeździ na wózku?? Przecież jest młodą, piękną kobietą jak tamte.


Nie chcę żebyście to robili  z litości, ale z przekonania, że naprawdę pomagacie w spełnieniu marzenia. Może to nie jest apel o ratowanie życia, a może jednak trochę tak. Na pewno to jest walka, każdej z kandydatek o godność życia, o tożsamość, o pewność siebie.

 Pomóżmy jej!!!!

Wrzucam kilka migawek z jej życia ... prawa, że piękna ... proszę głosujcie ... u góry jest link.  
 


 


PS: dziękuję wszystkim z całego serducha za wszystkie oddane już głosy i z góry dziękuję tym wszystkim którzy zdecydują i teraz zagłosować.

5 komentarzy:

 1. Piekna dziewczyna.
  Niestety, nie mam mozliwosci wyslania smsa ze Stanow.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no cóż pewnych przeszkód nie przeskoczymy ;-)

   Usuń
 2. Zrobione:)
  Ten kod potwierdzający chyba mi do niczego niepotrzebny, co?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wielkie dzięki :-)
   kod nie potrzebny jest dla organizatorów.

   Usuń