środa, 11 lutego 2015

"Puknąłby się człowiek czasem w czoło, ale nie zna kodu."

Istne szaleństwo. Rany ile ja mam lat?? Ostatni raz tak mnie powaliło jak miałam 16 lat i zakładałam fan club Papa Dance "Nietykalne". Moje chłopaki mają mnie już dość i Eneja też. Już mi nie pozwalają głośno słuchać ich nowej płyty. Mam nakaz słuchania ich tylko i wyłącznie przez słuchawki. A w piątek jadę na zlot Enejowy do Olsztyna. Mój maż już się boi tego wyjazdu, bo ja naprawdę dostałam świra. Ja natomiast boję się rozczarowania. Mam taki charakter, że we wszystko strasznie się angażuję i potwornie przeżywam. Na koncercie dostałam ogromną dawkę energii. Po koncercie speniałam i nie podeszłam. Przeraziła mnie średnia wieku fanek, tak około 12 lat, gdzie tam ja. Potem trochę poczytałam, pooglądałam, posłuchałam i mnie wzięło kompletnie. Kiedy wysyłałam zgłoszenie na zlot serce szalało. Wariatka, wariatka, wariatka sobie myślałam i w duszy powtarzałam "no gdzie, nic z tego". A jednak, dostałam zaproszenie. O rany!!!!!!!! Teraz też średnia wieku nie wiele większa niż na koncercie, większość do gdzieś tak koło wieku mojego syna i w tym wszystkim ja i mój maż. Wapniaki.
Zawsze powtarzam "trzeba świrować, żeby nie zwariować". Mimo że nie jest łatwo staram się tego trzymać, bo żeby nie moje szaleństwa dawno by mnie nie było na tym świecie. Ale teraz przeszłam sama siebie. Jadę ponad 500 kilometrów, żeby spotkać się z moimi idolami. I wiecie co?? Wszystko było by oki, żeby ci moi idole byli z mojego pokolenia. Ale zamierzam nie myśleć ile mam lat w metryce, zamierzam się dobrze bawić. I tego się będę trzymać.

 

13 komentarzy:

 1. Jedź i baw się dobrze. Sama też bym pojechała:)).

  OdpowiedzUsuń
 2. Bawić się można w każdym wieku! Życzę udanego wyjazdu i szaleństwa:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Hehehe.Sama byłam na ich koncercie(na festynie z okazji dnia Gminy).
  Ja to mówię tak :sratata,sratata miejmy w sobie coś z wariata ;)
  Z Enej najbardziej lubię
  https://www.youtube.com/watch?v=RaLVdrsJla0
  ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie sygnał w telefonie jak Chłop do mnie dzwoni ;)

   Usuń
 4. Madziu każdy lubi co innego, nie zależnie od wieku :)

  Bawcie się dobrze, może jakieś fotki przywieziesz ;***

  OdpowiedzUsuń
 5. Nawet nie wiem, o kim piszesz, ale na pewno sprawdzę! I bardzo dobrze, że jest w Tobie takie wariactwo, bo to świadczy o młodości i radości życia. Baw się dobrze i przywieź relację ze spotkania:)

  OdpowiedzUsuń