czwartek, 14 kwietnia 2016

"Szczęście przez całe życie! Nikt by te­go nie mógł znieść, to byłoby piekło na ziemi."

Ja oczywiście, że dam radę, bo jakże by inaczej.
Ale to co dzieje się we mnie w środku to jest nie do opisania.
Ja oczywiście mam w swoim życiu etap, że po 3 miesiące nie wychodziłam z domu, ale wtedy z własnej woli, po porostu nie czułam takie potrzeby, bałam się, wstydziłam. Na szczęście ten etap mam już dawno za sobą i nie chcę do tego wracać.

No ale tak, w końcu wypucuję szafki w kuchni, miałam to zrobić przed świętami, ale czasu nie było dlatego tak pobieżnie je przeleciałam, teraz będą lśnić.
W końcu zasiądę do maszyny. Synowi jakiś czas temu rozerwały się ulubione spodnie od dresu, nie chciał ich wyrzucić, bo w końcu ma matkę krawcową. Cała półka przeróbek na mnie czeka, teraz się wyżyję artystycznie.
Dawno też nie robiłam biżuterii, teraz będę miała czas poszaleć.
No i przezornie poprosiłam panią w bibliotece, czy tym razem mogę pożyczyć większą ilość książek, więc mam całą stertę do czytania.

A tak na wszelki dodatek dziś szefowa za doskonałą prace dała mi zadanie specjalne. Oczywiście w nagrodę. Ja to się zawsze w coś wkopię i takim to sposobem będąc najlepszą, ja pracuję wszyscy inni leniuchują, bo baza się skończyła, nowej póki co nie ma. Jeszcze czeka mnie szkolenie do nowej kampanii. I weź tu człowieku się wykazuj. Pensja oczywiście dla wszystkich ta sama, szefowa pozbawiła mnie dziś wszelkich złudzeń co do jakiejś premii.
Dodam tylko, bo niektórzy się tu martwili jak ja teraz będę pracować, otóż pracuję zdalnie i czy winda jest, czy jej nie ma ja pracuję. Ważne bym internet miała. No chyba, że mi prąd wyłączą, jak dziś to zrobili, na szczęście tylko na chwilkę.

Jest też coś miłego, właśnie przed chwilą wygrałam trzy nagrody w moim ukochanym radiu WAWA, z którego to mam już dwa podwójne albumy płytowe, książkę i ekspres do kawy, wygrałam też kiedyś zestaw słodyczy, no ale ich z wiadomych względów już nie mam na stanie.

6 komentarzy:

 1. I jeszcze się okaże, że brak windy spowodował twórczą erupcję :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak :-) bo ja nudzić się nie lubię, ba chyba nawet nie umie ...

   Usuń
 2. Czyli nie ma tego zlego? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wolałabym chyba jednak korzystać z maja tym bardziej, ze miałam plany ...

   Usuń
 3. Od szycia boli mnie kręgosłup. Dlatego bądź ostrożna i nie szarżuj ponad miarę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. doskonale znam ten ból i niestety zawsze siadając do maszyny o tym zapominam, a potem cierpię ... przy robieniu biżuterii jest to samo ...

   Usuń