piątek, 13 marca 2015

"Czas — najważniejszy surowiec."

Miałam tu bywać częściej. Miałam wpadać na kawę. Miałam wam napisać jak fantastyczną miałam ostatnią niedzielę. Niestety jak zwykle doba za szybko mija, a ja marzę o jednym, żeby się w końcu porządnie wyspać. No nie ma co ukrywać lubię sobie pospać (tak bez przesady, ale do 9 bym sobie pospała), a tym czasem wstaję codziennie o 6 rano. I to przez cały okrągły tydzień. Dni powszednie - praca, weekendy - szkoła. Nie, nie chcę narzekać. Lubie moją szkołę, mimo, że czasami mam jej po dziurki w nosie. Bardzo się też cieszę z tego, że pracuje, w końcu mam pracę dla mnie stworzoną, tylko, że nudna ona potwornie. 
Przejdę do milszych rzeczy i opowiem wam o moim Dniu Kobiet. Wybrałam się z koleżanką, synem i mężem na wernisaż. A może jednak nie będę opowiadać po prostu wam pokażę.Oczywiście to niewielki procent z tego co zobaczyliśmy. Cudowne kulturalne popołudnie.
Potem poszliśmy na piwko i było nieco mniej kulturalnie, ale mega wesoło, a na pewno klimatycznie.Tylko w poniedziałek wstawało się do pracy jeszcze ciężej niż zwykle. 
Pozdrawiam wszystkich, którzy jeszcze o mnie pamiętają :-)

6 komentarzy:

 1. "Bo nie wiesz czas mija, czasu w życiu nie zatrzymasz...."
  Słowa z piosenki w wykonaniu kapeli Swobodna.Jakże prawdziwe słowa...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aaaaa! A czas spędzony zaje******!
   Ja wstaję ciągle 5-6 rano ;>

   Usuń
  2. prawdziwe!!!!!!!!! trochę smutne ... dlatego trzeba go czerpać garściami :-)

   Usuń
  3. :-) i spędzać go jak najbardziej zaje******!

   Usuń
 2. Całe życie wstawałam o 5.30 lub 6.00, więc wiem, co to jest i jak się wtedy marzy, żeby nie nastawiać budzika.Ale dopiero na emeryturze doczekałam się tego luksusu.
  Obrazy piękne. Czyje i gdzie jest ta galeria? Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz to nie chodzi o samo wstawanie, ale o to, że muszę wstawać codziennie, włączając w to weekendy ... gdybym mogła choć jeden dzień w tygodniu się porządnie wyspać było by super ...

   Usuń