czwartek, 22 września 2016

Takie oto fantastyczne spotkanie:


Żeby nie było, że ja tylko Enej i Enej :-) Wyciągnęłam syna na spotkanie autorskie "mamo, ale ja nawet nie wiem kto to jest, nie znam człowieka" "no to poznasz". No i wracał do domu pod wielkim wrażeniem, dzierżąc w dłoni książkę z autografem.
Uwielbiam spotkania z takimi ludźmi, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia. Uwielbiam ich słuchać, a dodatku słuchać takiego głosu to bajka. I pomyśleć, że przez wiele lat słuchałam tego głosu w radiu. Zawsze uwielbiałam ten głos.
Jestem ciekawa czy wiecie kto to??

14 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. taaaa niech inni się wykażą ... a powiesz mi cichutko na uszko?? ;-)

   Usuń
 2. To ja z góry mówię, że nie wiem :)
  Takie spotkania są niezapomniane, ja byłam na autorskim jednego z moich ulubionych pisarzy współczesnych, mistrza krótkiej formy Etgara Kereta ( tak, to ten, co ma w stolicy najwęższy dom swiata)/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no to musiało być WOW ;-)

   Usuń
  2. Szczerze mówiąc nie znam i twórczości też nie znam :-(

   Usuń
  3. ma świetnie wyposażoną bibliotekę, więc przy najbliższej okazji się rozejrzę ... Polecasz coś szczególnego??

   Usuń
 3. To oczywiście szczecinianin, autor książek o Szczecinie, dziennikarz, który stąd pochodzi i tu zaczynał zawodową karierę - Roman Czejarek. Bardzo sympatyczny facet. Też mam takie zdjęcia. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cudny gość i tak ciekawie opowiadał, że człowiek mógłby słuchać i słuchać, a do tego ten głos ;-)

   Usuń
  2. Głos, poczucie humoru,umiejetność nawiązywania kontaktu z ludźmi -to prawdziwy radiowy talent.Poza tym świetnie pisze, ma sporą wiedzę o Szczecinie. Szkoda tylko, że w swoich książkach nie podaje bibliografii,tym samym sobie przypisując więdzę źródłową. Kiedyś go o to zapytałam, ale dość zgrabnie z tego wybrnął. W sumie facet robi dużo dobrego dla Szczecina. A co promował u Was?

   Usuń
  3. u nas opowiadało o Szczecinie, zrobi fantastyczną prezentację zbioru swoich zdjęć, kartek, no i oczywiście sprzedawał książki o Szczecinie i nie tylko.

   Usuń
 4. A ja nie wiem ale chcę się dowiedzieć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Roman Czejarek ... kiedyś Szczecinian, dziś Warszawiak, radiowiec ... polskie radio, lato z radiem itd.

   Usuń